KONST / Litografier / Färglitografi 11965076
nr 1196 5076
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -84, numrerad 35/225. Motivet: 40x50 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:36:10
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg